Visi rezultatai Bendra įskaita Moterų įskaita Komandų rezultatai Tiesioginis ekranas      
Raundai: 1 , 2 , 3 , 4 , 5

2018 m. Zaraso ežero taurė (FAI 2)

2018-08-18 - 2018-08-19, Zarasai, Lithuania

Bendra įskaita

Vieta Piloto Nr. Pilotas Lytis, Šalis Bendras Raundai
12345
OOOOO
187Yauheni VikhorVyras, BLR005004001001000003
285Jurijus JakovlevasVyras, LTU013002005005136001
395Konstantin PavlushkoVyras, RUS136500000129003004
492Denis KostikovVyras, RUS, Ne FAI197025015032500125
586Oleg RovbaVyras, EST355044247050130131
682Ivan ZvezdinVyras, RUS520012500002006500
799Anastasia SamokhinaMoteris, RUS691023037500500131
896Ihar UkolauVyras, BLR720500202011500007
998Dainius LiegusVyras, LTU803014312500304173
1093Alexey FedorovVyras, RUS944159114500493178
11100Maksim KraitorVyras, LTU, Ne FAI1182118500064ABSABS
1294Dzmitry HlukhatarenkaVyras, BLR1261257500004500500
1391Saulius SereikaVyras, LTU, Ne FAI1377372500350160495
1480Dmitry KhairullinVyras, RUS1586088500498500500
1597Natalia ChernikovaMoteris, RUS1612500500112500500
1681Artem StepanovVyras, RUS2000500500500500500
Raundų statusai: D - Dar neprasidėjo, S - Prasidėjo, P - Negalutiniai, O - Oficialūs, C - Atšaukta.
Pilotų statusai: ABS - Nesantis, DNF - Atsisakė sristi, AIR - Skrieja, RLN - Restartuos.
5 raundai(ų) įvyko, blogiausias rezultatas atmestas.


Moterų įskaita

Vieta Piloto Nr. Pilotas Lytis, Šalis Bendras Raundai
12345
OOOOO
199Anastasia SamokhinaMoteris, RUS691023037500500131
297Natalia ChernikovaMoteris, RUS1612500500112500500
Raundų statusai: D - Dar neprasidėjo, S - Prasidėjo, P - Negalutiniai, O - Oficialūs, C - Atšaukta.
Pilotų statusai: ABS - Nesantis, DNF - Atsisakė sristi, AIR - Skrieja, RLN - Restartuos.
5 raundai(ų) įvyko, blogiausias rezultatas atmestas.


Komandų rezultatai

Vieta Komanda / Pilotas Bendras Raundai
12345
OOOOO
Raundų statusai: D - Dar neprasidėjo, S - Prasidėjo, P - Negalutiniai, O - Oficialūs, C - Atšaukta.
Pilotų skaičius komandoje: 4. Sumuojama geriausių rezultatų raunde: 3.