Visi rezultatai Bendra įskaita Moterų įskaita Komandų rezultatai Tiesioginis ekranas      
Raundai: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6

2018 m. Lietuvos atviras parasparnių tikslaus nusileidimo čempionatas
Šiaurės rytų Europos parasparnių tikslaus nusileidimo taurės
"Deimantinė koja" 1-as etapas (FAI 2)

Bendra įskaita

Vieta Piloto Nr. Pilotas Lytis, Šalis Bendras Raundai
12345678
OOOOOODD
176Yauheni VikhorVyras, BLR002000000006002000000
266Sergei UsanovVyras, EST004000000000002002006
356Konstantin PavlushkoVyras, RUS013009500004000000000
484Seyed Alireza Amidi NaminVyras, USA016000000010001005014
575Sergei SuhoruchenkoVyras, RUS036002043022002000010
613Dainius LiegusVyras, LTU042019011006006380000
726Sergei BazhanovVyras, RUS043003006001010116023
737Kamil KonečnýVyras, CZE043023001002007010500
95Jurijus JakovlevasVyras, LTU070035025002238002006
1074Oleg RovbaVyras, EST088056006014008004121
1177Anton ZotovVyras, RUS159003053031002070500
123Edijs GaspuitisVyras, LAT239015015500005065139
1367Dzmitry HlukhatarenkaVyras, BLR242011041410000183007
1469Aleksei RudakovVyras, RUS329213003020090223003
1535Alexey VoznesenskiyVyras, RUS368002025063009351269
1689Eriks GailumsVyras, LAT, Ne FAI395038093249500000015
1788Konstantin KalininVyras, RUS, Ne FAI518007006500003002500
1863Deividas JasiunasVyras, LTU529006011454054004500
191Ivan ZvezdinVyras, RUS530099006006004500415
2083Sergey PavlyukVyras, RUS532500188232018011083
2178Konstantin PleshakovVyras, RUS, Ne FAI535220145107015048500
2228Donatas AdzgauskasVyras, LTU557456013150063175156
2333Aleksei KonovalovVyras, EST600084063062367405024
2464Aleksandr NosalVyras, RUS, Ne FAI629000123500500006000
2551Stanislau DashkoVyras, BLR714014500065129006500
2673Andris KuzmansVyras, LAT783267500141154221000
2739Vitali KazlouskiVyras, BLR944500012500094335003
2845Pavelas GavlaseviciusVyras, LTU, Ne FAI1051500500185035119212
2962Olga ZalaneMoteris, LAT1126500184408121154259
3020Sergei LuchkovVyras, RUS1174500500028132500014
3138Aleksei DorrerVyras, RUS1190193500143121480253
3247Dainius JasiunasVyras, LTU1231500494145077015500
3311Greta BoliakuMoteris, LTU1282500007200500117458
3470Inese SubevicaMoteris, LAT1444425090500494401034
3536Ilya RezyapkinVyras, RUS1520500373448006398295
368Jevgeni JartsevVyras, EST1546500009285500500252
372Natalia ChernikovaMoteris, RUS1736500274500500326136
3821Roman SaronovVyras, EST1894500075500319500500
3971Artem StepanovVyras, RUS1902500319500500500083
4072Nadzeya PiatrouskayaMoteris, BLR1934500500413021500500
4110Ihar UkolauVyras, BLR2081500153428500500500
4234Dmitry KhairullinVyras, RUS2093500500434414500245
4379Martins StrazdinsVyras, LAT2114500500500500500114
4412Justina MiseviciuteMoteris, LTU, Ne FAI2371500500500371500500
4558Edgars JasmansVyras, LAT2477500500500500477500
466Robertas PreidysVyras, LTU, Ne FAI2500500ABSABSABSABSABS
4665Sergei Usanov jrVyras, EST2500500DNFDNFDNFDNFDNF
Raundų statusai: D - Dar neprasidėjo, S - Prasidėjo, P - Negalutiniai, O - Oficialūs, C - Atšaukta.
Pilotų statusai: ABS - Nesantis, DNF - Atsisakė sristi, AIR - Skrieja, RLN - Restartuos.
6 raundai(ų) įvyko, blogiausias rezultatas atmestas.


Moterų įskaita

Vieta Piloto Nr. Pilotas Lytis, Šalis Bendras Raundai
12345678
OOOOOODD
162Olga ZalaneMoteris, LAT1126500184408121154259
211Greta BoliakuMoteris, LTU1282500007200500117458
370Inese SubevicaMoteris, LAT1444425090500494401034
42Natalia ChernikovaMoteris, RUS1736500274500500326136
572Nadzeya PiatrouskayaMoteris, BLR1934500500413021500500
612Justina MiseviciuteMoteris, LTU, Ne FAI2371500500500371500500
Raundų statusai: D - Dar neprasidėjo, S - Prasidėjo, P - Negalutiniai, O - Oficialūs, C - Atšaukta.
Pilotų statusai: ABS - Nesantis, DNF - Atsisakė sristi, AIR - Skrieja, RLN - Restartuos.
6 raundai(ų) įvyko, blogiausias rezultatas atmestas.


Komandų rezultatai

Vieta Komanda / Pilotas Bendras Raundai
12345678
OOOOOODD
1RedHats1 [RUS]244008102027004070033
Sergei Suhoruchenko002043022002000010
Sergei Bazhanov003006001010116023
Konstantin Pavlushko009500004000000000
Anton Zotov003053031002070500
2Champions658110024022252123127
Oleg Rovba [EST]056006014008004121
Jurijus Jakovlevas [LTU]035025002238002006
Dainius Liegus [LTU]019011006006380000
Greta Boliaku [LTU]500007200500117458
3Polesskiy desant [BLR]854025053481096189010
Yauheni Vikhor000000006002000000
Dzmitry Hlukhatarenka011041410000183007
Stanislau Dashko014500065129006500
Vitali Kazlouski500012500094335003
4RedHats2 [RUS]1219215151190114277272
Aleksei Rudakov213003020090223003
Alexey Voznesenskiy002025063009351269
Konstantin Pleshakov220145107015048500
Aleksandr Nosal000123500500006000
5Z Pilots [LAT]2063320292798280219154
Edijs Gaspuitis015015500005065139
Eriks Gailums038093249500000015
Andris Kuzmans267500141154221000
Olga Zalane500184408121154259
6Panevezio Parasparniai21164850252971240291156
Kamil Konečný [CZE]023001002007010500
Donatas Adzgauskas [LTU]456013150063175156
Deividas Jasiunas [LTU]006011454054004500
Dainius Jasiunas [LTU]500494145077015500
7SPB tochka RUS [RUS]3137299385597013880963
Konstantin Kalinin007006500003002500
Ivan Zvezdin099006006004500415
Aleksei Dorrer193500143121480253
Ilya Rezyapkin500373448006398295
8Aerosport Estonia [EST]445010000847858211002758
Sergei Usanov000000000002002006
Jevgeni Jartsev500009285500500252
Roman Saronov500075500319500500
Sergei Usanov jr500DNFDNFDNFDNFDNF
9Šimtmetis445210001000695407624726
Seyed Alireza Amidi Namin [USA]000000010001005014
Pavelas Gavlasevicius [LTU]500500185035119212
Justina Miseviciute [LTU]500500500371500500
Robertas Preidys [LTU]500ABSABSABSABSABS
10We Fly55401009653106213611283172
Aleksei Konovalov [EST]084063062367405024
Inese Subevica [LAT]425090500494401034
Martins Strazdins [LAT]500500500500500114
Edgars Jasmans [LAT]500500500500477500
11Aerochainik [RUS]61601500109396210461326233
Sergei Luchkov500500028132500014
Natalia Chernikova500274500500326136
Artem Stepanov500319500500500083
Dmitry Khairullin500500434414500245
Raundų statusai: D - Dar neprasidėjo, S - Prasidėjo, P - Negalutiniai, O - Oficialūs, C - Atšaukta.
Pilotų skaičius komandoje: 4. Sumuojama geriausių rezultatų raunde: 3.