Visi rezultatai Bendra įskaita Moterų įskaita Komandų rezultatai Pilotai ltu gbr rus

2019 Lithuanian Open Paragliding Accuracy Championship
2019 PGA North-Eastern Europe Cup “Brilliant foot” 1st Stage
Paragliding Accuracy European Cup 2019 (Trakai) 1 Stage
(FAI 2)

2019-02-15 - 2019-02-17, Trakai, Lithuania


Nr. Pilotas Šalis Lytis Komanda Sparnas Sponsorius
2 Bartosz Ostalowski POL Vyras Poland BGD Adam
3 Oleg Rovba EST Vyras Champions Advance Alpha 5
4 Yauhen Leukavets BLR Vyras Polesski Desant Davinchi Rythm
5 Tatiana Stepanishina RUS Moteris Невская Синь ParaAvis Jazz
6 Slobodan Maletic SRB Vyras Skywalk Mescal 4 Air Vuisa
7 Artem Lozovoy RUS Vyras Невская Синь Niviuk Artik 4
8 Olga Zalane LAT Moteris Z-Pilots 2 BGD Epic
9 Sergei Usanov Jr EST Vyras CZEST Advance Alpha 5
10 Dainius Jasiunas LTU Vyras Panevėžio Parasparniai Niviuk Artik
11 Aliaksei Vikhor BLR Vyras Polesski Desant Advance Alpha 4 JSC Mozyr Oil Refinery
12 Milos Timotic SRB Vyras Icaro Instinct TE Vazduhoplovni Savez Beograda
13 Vlastimil Kricnar CZE Vyras CZEST Axis Compact LAA ČR, Axis, Fly Skin, Karpo Fly, PG Hnizdo
14 Dzmitry Hlukhatarenka BLR Vyras Icaro Cyber
15 Aleksei Dorrer RUS Vyras SPB tochka RUS BGD Adam
16 Denis Bogdanov RUS Vyras Kaliningrad Sea Eagle Eye
17 Raitis Zvejnieks LAT Vyras Z-Pilots 2 Advance Epsilon 8
18 Dmitry Khairullin RUS Vyras SPB tochka RUS Team 5 Green B
19 Umut Akcil TUR Vyras North-Cyprus BGD Adam Casa
20 Pawel Grzybowski POL Vyras Poland AirDesign Eazy 2 parastyle.pl, AirDesign Poland
21 Janis Zarzeckis LAT Vyras Adrenalins.lv Nova Mentor 4
22 Aleksei Rudakov RUS Vyras Kaliningrad Independence Zippy PT
23 Natalia Chernikova RUS Moteris Невская Синь Team 5 Green
24 Jevgeni Jartsev EST Vyras CZEST Advance Alpha 5
25 Alexey Voznesenskiy RUS Vyras RedHats U-Turn Evolution
26 Slawomir Kucharski POL Vyras Poland Gin Bolero 4
27 Greta Boliaku LTU Moteris Champions AirDesign Vita
28 Aart de Harder NED Vyras Three Little Birds BGD Adam
29 Jovan Novak SRB Vyras Skywalk Mescal 4 Air Vuisa
30 Jurijus Jakovlevas LTU Vyras Champions BGD Adam LSPSF
31 Edgars Jasmans [FAI] LAT Vyras Adrenalins.lv Advance Epsilon 8
32 Edijs Gaspuitis LAT Vyras Z-Pilots BGD Adam
33 Dmitry Naumenko RUS Vyras Kaliningrad U-Turn Emotion
34 Laura Vaivode LAT Moteris Z-Pilots 2 Advance Epsilon 8
35 Murat Mendeli TUR Vyras North-Cyprus BGD Adam Casa
36 Gabriela Takacs ROU Moteris Sky Free Skywalk Mescal 2 Sky Free
37 Vladimir Mezheynikov BLR Vyras Polesski Desant Nova Mentor 4
38 Hakan Ergençoğlu TUR Vyras North-Cyprus BGD Adam Casa
39 Robertas Kubilius [FAI] LTU Vyras Panevėžio Parasparniai Ozone Buzz 4
40 Jolanta Romanenko LTU Moteris Champions BGD Adam
41 Boguslaw Pelczar POL Vyras Poland Dudek Nemo 4
42 Andrew Webster GBR Vyras UP-GreenDragons UP Ascent 4 UP
43 Anton Zotov RUS Vyras Kaliningrad U-Turn Obsession 2
44 Maxim Kibalka [FAI] RUS Vyras Kaliningrad Gin Bolero 3
45 Cemal Direkci TUR Vyras North-Cyprus BGD Adam Hakan Djuma & Casa
46 Ivan Zvezdin RUS Vyras SPB tochka RUS Advance Alpha 4
48 Deividas Jasiunas LTU Vyras Panevėžio Parasparniai Gradient Bright
49 William Lawrence GBR Vyras UP-GreenDragons UP Ascent 4 UP/GD
50 Vilnis Gailums LAT Vyras Z-Pilots 2 Nova Factor 2
51 Karina Zarzecka LAT Moteris Adrenalins.lv Nova Ion 5 Light
52 Sergei Usanov Sr EST Vyras CZEST Nova Prion 4
53 Andy Shaw GBR Vyras UP-GreenDragons UP Ascent 4 UP-GreenDragons
54 Tomas Svoboda CZE Vyras Sky Paragliders Atis
55 Sergei Suhoruchenko RUS Vyras RedHats Team 5 Green
56 Marketa Tomaskova CZE Moteris BGD Adam
57 Vitalijus Kovaliovas [FAI] LTU Vyras Nova Rookie
58 Nikolay Klimenko RUS Vyras Невская Синь BGD Base
59 Krisjanis Sietins LAT Vyras Z-Pilots AirDesign Eazy
60 Yauheni Vikhor BLR Vyras Polesski Desant Advance Alpha 5 JSC Mozyr Oil Refinery
61 Joanne van den Berg NED Moteris Three Little Birds AirDesign Rise 3
63 Robertas Preidys [FAI] LTU Vyras U-Turn Black Light
64 Kamil Konečný CZE Vyras CZEST Sky Paragliders Aya M LAA ČR, PG Hnizdo
65 Aleksandr Nosal RUS Vyras RedHats Gin Bolero 6
66 Martins Strazdins LAT Vyras Z-Pilots BGD Base
67 John van der Reijden NED Vyras Three Little Birds Pro-Design Cuga
68 Charles Grantham GBR Vyras UP-GreenDragons UP Ascent 4
69 Pedro Tirado USA Vyras Sky Free BGD Adam Self
70 Ihar Ukolau BLR Vyras Niviuk Artik XP
71 Mirza Daniel Mihael [FAI] ROU Vyras Sky Free Swing Arcus 7 Sky Free
72 Konstantin Pavlushko RUS Vyras RedHats Skywalk Mescal 2
73 Stanislau Dashko BLR Vyras Polesski Desant AirDesign Eazy
74 Dainius Liegus LTU Vyras Champions Flow Paragliders Ace LSK
75 Ailyn Gonzalez COL Moteris Sky Free BGD Adam
76 Andris Kuzmans LAT Vyras Z-Pilots BGD Adam
77 Rafal Szczerba POL Vyras Poland Gin Bolero 4
78 Kamil Dziarek POL Vyras Sky Free BGD Base Aeroklub Szcecinski
79 Grazvydas Kazlauskas [FAI] LTU Vyras U-Turn Infinity 4
80 Aleksej Bespalenko [FAI] LTU Vyras Panevėžio Parasparniai Advance Sigma 10
82 Zilvinas Kavoliunas [FAI] LTU Vyras Panevėžio Parasparniai U-Turn Airwolf


pg-accuracy.com © 2019